Akcja "CZYTANIE NA DYWANIE"

Znalezione obrazy dla zapytania czytanie dla dzieci

5 - latki grupa integracyjna

4 - latki grupa I

W dniu 12.10.17r. I grupę 4-latków odwiedziła mama Wojtka. Pani Ewa L. przeczytała prezedszkolakom bajkę o rycerzu. Po wysłuchaniu opowiadania dzieci wykonały prace plastyczne. Spotkanie Zakończyło się słodkim poczęstunkiem wykonanym przez Wojtka i jego mamę. Dziekujemy za odwiedziny i zapraszamy kolejnych rodzciów.

4 - latki grupa II

4 - latki grupa I

W dniu 15.09.2017r. grupę dzieci 4 - letnich odwiedziła Pani Ania R., która przeczytała bajkę "Strażak Jaś" - ulubioną książeczkę syna. Serdecznie dziękujemy mamie Jasia za przybycie, przyniesienie i demonstrację rekwizytów  strażackich a także za przygotowanie dla wszystkich małych słuchaczy słodkiej niespodzianki.

3 - latki

5 - latki

W dniu 15.10.17r. w grupie 5-latków gościlismy panią Tomczak, mamę Sandry, która czytała dzieciom bajki o zwierzętach. Przedszkolacy z zaciekawieniem słuchali naszych bajek i odpowiadali na pytania związane ze zwierzętami. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodką niespodzianke. mamie dziekujemy.