Przedszkole Publiczne Nr 35


we Włocławku


ul. 14 Pułku Piechoty 5


87-800 Włocławek


tel: 54 413 46 60


email: pp35@op.pl

Get Adobe Flash player

Zaczytane Przedszkole

zaczytane przedszkole

Bezpieczne wakacje 2017

http://www.bezpiecznewakacje.pl/pobierz/bezpieczne_wakacje_180_150.jpg

Rekrutacja 2017

Znalezione obrazy dla zapytania nabór vulcan wloclawek

 

Przydatne strony

Akcja "CZYTANIE NA DYWANIE"

Znalezione obrazy dla zapytania czytanie dla dzieci

 

5 - latki grupa integracyjna

4 - latki grupa I

W dniu 12.10.17r. I grupę 4-latków odwiedziła mama Wojtka. Pani Ewa L. przeczytała prezedszkolakom bajkę o rycerzu. Po wysłuchaniu opowiadania dzieci wykonały prace plastyczne. Spotkanie Zakończyło się słodkim poczęstunkiem wykonanym przez Wojtka i jego mamę. Dziekujemy za odwiedziny i zapraszamy kolejnych rodzciów.

 

4 - latki grupa II

4 - latki grupa I

W dniu 15.09.2017r. grupę dzieci 4 - letnich odwiedziła Pani Ania R., która przeczytała bajkę "Strażak Jaś" - ulubioną książeczkę syna. Serdecznie dziękujemy mamie Jasia za przybycie, przyniesienie i demonstrację rekwizytów  strażackich a także za przygotowanie dla wszystkich małych słuchaczy słodkiej niespodzianki.

 

 3 - latki

 5 - latki

W dniu 15.10.17r. w grupie 5-latków gościlismy panią Tomczak, mamę Sandry, która czytała dzieciom bajki o zwierzętach. Przedszkolacy z zaciekawieniem słuchali naszych bajek i odpowiadali na pytania związane ze zwierzętami. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodką niespodzianke. mamie dziekujemy.

Copyright © 2017 Przedszkole Publiczne Nr 35 we Włocławku  Rights Reserved.