Przedszkole Publiczne Nr 35


we Włocławku


ul. 14 Pułku Piechoty 5


87-800 Włocławek


tel: 54 413 46 60


email: pp35@op.pl

Get Adobe Flash player

Zaczytane Przedszkole

zaczytane przedszkole

Bezpieczne wakacje 2017

http://www.bezpiecznewakacje.pl/pobierz/bezpieczne_wakacje_180_150.jpg

Rekrutacja 2017

Znalezione obrazy dla zapytania nabór vulcan wloclawek

 

Przydatne strony

niech-zyja-wakacje_1.jpg

Akcja włocławskiej policji "Kręci mnie bezpieczeństwo"

Dnia 22 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu pracowników Komendy Miejskiej Policji.  Podczas wizyty dzieci wysłuchały prelekcji dotyczącej bezpiecznych zachowań podczas zbliżających się wakacji.

Na zakończenie przedszkolaki otrzymały opaskę na rękę, na której można zapisać numer telefonu do opiekuna w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo - BEZPIECZNE BOBASKI NOSZĄ OPASKI".

 


Występ w Urzędzie Miasta Włocławek

W dniu 21 czerwca mali aktorzy z naszego przedszkola uświetnili swoim występem uroczystość wręczenia stypendiów Prezydenta Miasta Włocławka dla uzdolnionych uczniów, które odbyło się w Urzędzie Miasta. Dzieci wraz z nauczycielkami: p. Anną Reimer, p. Małgorzatą Kawczyńską i p. Kamilą Łącką przygotowały współczesną inscenizację utworu Juliana Tuwima "Rzepka".

Czytaj więcej...

Konkurs "Największy Zbieracz Złota"

 

Miło nam poinformować, że w konkursie na Największego Zbieracza Złota organizowanym przez Polski Czerwony Krzyż zwyciężyła Gabrysia Polanowska z grupy 5-latków II. Serdecznie gratulujemy!!!

Zbiórka ta maiała na celu  pozyskanie środków finansowych na organizację letniego wypoczynku dla dzieci z rodzin najuboższych. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom, którzy włączyli się w tą szczytną akcję.

Czytaj więcej...

Wycieczka autokarowa na "Rancho pod Olszyną"

Znalezione obrazy dla zapytania logo rancho pod olszyną

W dniu 19 czerwca dzieci 3 - 4 letnie brały udział w wycieczce autokarowej. Przedszkolaki wybrały się na "Rancho pod Olszyną" k. Ciechocinka. Zwiedzając Rancho dzieci mogły dowiedzieć się wiele o hodowli koni i związanej z nią historii, oglądały okazy zwierząt w mini ZOO. Czas umilił przejazd tranwajem konnym oraz jazda konna na kucykach. Wycieczkę zakończył grill z kiełbaską.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017 Przedszkole Publiczne Nr 35 we Włocławku  Rights Reserved.