Przedszkole Publiczne Nr 35


we Włocławku


ul. 14 Pułku Piechoty 5


87-800 Włocławek


tel: 54 413 46 60


email: pp35@op.pl

Get Adobe Flash player

Zaczytane Przedszkole

zaczytane przedszkole

Bezpieczne wakacje 2017

http://www.bezpiecznewakacje.pl/pobierz/bezpieczne_wakacje_180_150.jpg

Rekrutacja 2017

Znalezione obrazy dla zapytania nabór vulcan wloclawek

 

Przydatne strony

Zdrowe śniadanie przedszkolaka

Znalezione obrazy dla zapytania obrazki dla dzieci śniadanie

Śniadanie jest posiłkiem, na który bezwzględnie powinniśmy mieć czas każdego dnia dlatego też przedszkolaki z grupy 5 - latki podjęły wielkie wyzwanie: postanowiły zrobić pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki. Na stołach zagościły świeże warzywa: pomidory, ogórki, rzodkiewki, papryka, sałata oraz szczypiorek. Nie zabrakło także białego i żółtego sera, wędliny i pysznych świeżo upieczonych bułeczek. Przedszkolaki podczas robienia kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę.  Okazało się, że dzieci lubią warzywa, a najlepiej smakują im kanapki zrobione własnoręcznie, które wyglądały pięknie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin. Nawet  największe niejadki zjadły swoją porcję z apetytem.

 

Copyright © 2017 Przedszkole Publiczne Nr 35 we Włocławku  Rights Reserved.