Zdrowe śniadanie przedszkolaka

Znalezione obrazy dla zapytania obrazki dla dzieci śniadanie

Śniadanie jest posiłkiem, na który bezwzględnie powinniśmy mieć czas każdego dnia dlatego też przedszkolaki z grupy 5 - latki podjęły wielkie wyzwanie: postanowiły zrobić pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki. Na stołach zagościły świeże warzywa: pomidory, ogórki, rzodkiewki, papryka, sałata oraz szczypiorek. Nie zabrakło także białego i żółtego sera, wędliny i pysznych świeżo upieczonych bułeczek. Przedszkolaki podczas robienia kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę.  Okazało się, że dzieci lubią warzywa, a najlepiej smakują im kanapki zrobione własnoręcznie, które wyglądały pięknie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin. Nawet  największe niejadki zjadły swoją porcję z apetytem.