Przedszkole Publiczne Nr 35


we Włocławku


ul. 14 Pułku Piechoty 5


87-800 Włocławek


tel: 54 413 46 60


email: pp35@op.pl

Get Adobe Flash player

Zaczytane Przedszkole

zaczytane przedszkole

Bezpieczne wakacje 2017

http://www.bezpiecznewakacje.pl/pobierz/bezpieczne_wakacje_180_150.jpg

Rekrutacja 2017

Znalezione obrazy dla zapytania nabór vulcan wloclawek

 

Przydatne strony

Podobny obraz

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się,

od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Chłopaka.

Dlatego też 6- latki (grupa I) wraz z nauczycielami (Anną Reimer i Anetą Patyk) świętowały w Pizzerii „Najlepsza” przy ul. Zielnej. W przemiłej atmosferze dzieciaki miały okazję przygotować własnoręcznie pizzę, skomponowaną wedle własnego uznania. Zwieńczeniem pracy było wspólne zajadanie się dzieci przygotowaną pizzą. Radości nie było końca, a jak stwierdziły dzieci: „był to najlepszy dzień na świecie …”, czego najlepszym potwierdzeniem były uśmiechnięte buzie.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2017 Przedszkole Publiczne Nr 35 we Włocławku  Rights Reserved.